Etichete: țineți cardul, card de portofel bani clip, card de boot, Ieftine carte țineți, De înaltă Calitate de card de portofel bani clip, China card de boot Furnizori.

71.30lei
  • In stoc
  • r61161


  • Pierderea De Returnare: mai mult decât 55dBm
  • Pierdere De Inserție: 10.5 mc
  • conector: SC/UPC
  • Numărul De Model: 1X8
  • Temperatura De Operare: -40~85
  • Lungime De Undă De Operare: 1260nm-1650nm
  • Nume De Brand: AUA

  • Greutate Pachet: 0.3kg (0.66lb.)
  • Dimensiunea Pachetului: 15cm x 12cm x 5cm (5.91in x 4.72in x 1.97in)
  • Tip De Unitate: bucata

Transport gratuit 1x8 Lgx Cutie Caseta Introducerea Cardului de Tip 1:8 8 Porturi de Fibră Optică PLC Separator

Caracteristici

*Mecanice Excelente,De Dimensiuni Mici

*Fiabilitate Ridicată

*Pierdere de inserție scăzut și Polarizare Dependente pierdere

*De înaltă canal contează

*Excelent Mediu de Stabilitate și Utilizate pe scară Largă

Aplicații

*FTTx Implementări(GPON/BPON/EPON)

*Televiziune prin cablu (CATV)

*Rețele locale (LAN)

*Echipamente de testare

*Rețele optice pasive(PON)

Caietul de sarcini

1 1xN (cu conector)

(Număr de Canale)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Operare Wavelenth)

1260 la 1650

P Nivel Pierdere De Inserție

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Nivelul Pierdere De Inserție

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

Comentarii: 7,9

11.2

15

18.1

21.7

(Uniformitate)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

mai mult de 55

(Directivitate)

mai mult de 55

(Tip de fibre)

ITU G657A

(Temperatura de operare)

-40 la 85

(Coadă de lungime)

1m sau 1,5 m sau personalizate

Informații Comandă

PLC-uri

Tip De Port

Tipul De Cablu

Lungimea Fibrei

Tip Conector

Pachet De Stil

PLC Separator

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Alții Specifica

0,25 mm fibre Goale

Panglică De Fibre

Fan-out cu 0,9 mm Tub Liber

2.0 mm Cablu

3.0 mm Cablu

1 metru

2 metru

3 metri

Alții specifica

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Alții Specifica

Manșon din oțel inoxidabil

Modul De Plastic

LGX cutie

19 1U Rack Mount

Alții Specifica


Scrie o recenzie

Produse similare